Krom toho, že jsem nadšený fotograf jsem také certifikovaný horský průvodce. JAKOU MÁM KVALIFIKACI?

Jsem národní horský průvodce, instruktor lezení jak na skalách tak na stěně a instruktor skialpinismu. Tedy:
Horský průvodce
Instruktor skalního lezení
Instruktor lezení na umělých stěnách
Instruktor skialpinismu​​​​​​​
Dále jsem absolvoval kurz zdravotníka zotavovacích akcí.
Celkem jsem absolvoval přes 500 hodin výcviku v oblasti horských sportů.


JAKÉ SLUŽBY NABÍZÍM?

Mohu Vás provést po horách, vzít na skály, mohu s Vámi jít na ferraty, v zimě můžeme jít na sněžnice, či skialpy, ať již u nás, či v zahraničí.​​​​​​​


NĚCO O MNĚ

Studoval jsem gymnázium v Radotíně a v současně době studuji na ČVUT v Praze. Mám velice rád přírodu, ať již hory v zahraničí, či jen moje oblíbené Brdské lesy. Velice mě baví fotografování, hlavně v přírodě. Můj vztah k přírodě zapříčinil skaut, jímž jsem od svých sedmi let. Ve dvanácti mě můj skautský vedoucí vzal na táboře na skalku kus za hranicí tábora a od té doby jsem objevil moji další vášeň - lezení. Postupně jsem se přes skalky V ČR dostal i na ferraty v Dolomitech a k horám vůbec.
Kontaktovat mě můžete na mailu ondrej.bruha@outlook.com.
Také mě můžete najít na Facebooku.


PODPORUJÍ MĚ

Jsem Českým ambassadorem značky Crazy Idea - https://crazyidea.cz/
Dále mě podporuje České zastoupení firmy AustriaAlpin - https://austrialpin.cz/PRAKTICKÉ INFORMACE:

Cena zahrnuje náklady spojené s organizací akce, v ceně není zahrnuto ubytování, doprava a další vlastní náklady.
Kolik nás bude? Různý program může absolvovat různý počet lidí. Například při turistice po značených cestách nás může být dohromady 9 (8+1), zatímco při vysokohorské tůře maximálně 7 (6+1), a to při velice lehké. V případě náročnějších výstupů nás bude méně a méně.
Doprava je na akce většinou vlastní. Ovšem v rámci ušetření nákladů se můžeme domluvit na spolujízdě.
Ubytování je většinou zajištěno na horských chatách, rezervaci zajišťuji já. Každý náklady za své ubytování platí na chatě sám. Cena se většinou pohybuje od 10 do 20 eury za noc pro členy Alpenvereinu.
Jídlo je možno zajistit na chatách. Opět si stravu každý platí individuálně. Ovšem to neznamená, že si na chatu nemůžeš vytáhnout vlastní jídlo. :) Cena se pohybuje většinou mezi 30 a 40 eury za noc.
V případě, že máte zájem o některý program, či o uspořádání vlastní akce neváhej napsat na mail ondrej.bruha@outlook.com
Jak to bude s platbou? Na mail vám pošlu fakturu. Akce se platí předem.
Co když nebude počasí/podmínky? Akci je možné zrušit/přesunout jen v případě velice špatné předpovědi, pouze před zahájením akce. V tomto případě vám vrátím uhrazenou částku nebo se domluvíme na jiném termínu. V případě, že se počasí zhorší během akce je na uvážení průvodce změna programu nebo dřívější konec akce. V tomto případě je na osobní domluvě vrácení části uhrazené částky.
Storno: K lidem se snažím přistupovat férově a to samé očekávám i v jejich přístupu. Uhrazený poplatek mohu vrátit při udání vážných důvodů (nemoc, zranění). Při udání nezávažných důvodů (např. změna programu) je vrácení části ceny akce na individuální domluvě.


Back to Top