Cena zahrnuje náklady spojené s organizací akce, v ceně není zahrnuto ubytování, doprava a další vlastní náklady.
Kolik nás bude? Různý program může absolvovat různý počet lidí. Například při turistice po značených cestách nás může být dohromady 9 (8+1), zatímco při vysokohorské tůře maximálně 7 (6+1), a to při velice lehké. V případě náročnějších výstupů nás bude méně a méně.
Doprava je na akce většinou vlastní. Ovšem v rámci ušetření nákladů se můžeme domluvit na spolujízdě.
Ubytování je většinou zajištěno na horských chatách, rezervaci zajišťuji já. Každý náklady za své ubytování platí na chatě sám. Cena se většinou pohybuje od 10 do 20 eury za noc pro členy Alpenvereinu.
Jídlo je možno zajistit na chatách. Opět si stravu každý platí individuálně. Ovšem to neznamená, že si na chatu nemůžeš vytáhnout vlastní jídlo. :) Cena se pohybuje většinou mezi 30 a 40 eury za noc.
Jak to bude s platbou? Na mail vám pošlu fakturu. Akce se platí předem.
Co když nebude počasí/podmínky? Akci je možné zrušit/přesunout jen v případě velice špatné předpovědi, pouze před zahájením akce. V tomto případě vám vrátím uhrazenou částku nebo se domluvíme na jiném termínu. V případě, že se počasí zhorší během akce je na uvážení průvodce změna programu nebo dřívější konec akce. V tomto případě je na osobní domluvě vrácení části uhrazené částky.
Storno: K lidem se snažím přistupovat férově a to samé očekávám i v jejich přístupu. Uhrazený poplatek mohu vrátit při udání vážných důvodů (nemoc, zranění). Při udání nezávažných důvodů (např. změna programu) je vrácení části ceny akce na individuální domluvě.V případě, že máte zájem o některý program, či o uspořádání vlastní akce neváhej napsat na mail ondrej.bruha@outlook.com nebo vyplnit kontaktní formulář níže.
Odeslat
Děkuji za zájem! Brzy Vás budu kontaktovat zpět.
Back to Top